
Kuvagalleria
ALE ruudullinen paita / jakku, kuin uusi
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Tyyppi: Paita
Väri: Kirjava
Myydään uudenveroinen lyhythihainen jakku / bleiseri. Kangas vihreä ruudullinen, mukana hieman ruskeaa ja siniharmaata sekä valkoista. Etutaskut. Persoonallinen hapsu tehoste taskuissa ja hihansuissa.
Itse tehty. Koko noin L. Leveys olkasauman kohdalta noin 40 cm ja kainaloiden alta hihasauman kohdalta noin 58 cm. Korkeus kaula-aukon vierestä olkasaumasta alas mitattuna noin 63 cm.
Silitys jää ostajalle!
Mieluiten nouto Espoon Perkkaalta tai erikseen sovittaessa lähialueelta akselilla Espoo Olari, Hki Puistola, Kerava, Järvenpää tai mahdollisten lomamatkojen puitteissa muualtakin.
Postitettaessa kulut ostajalle ja paketti lähtee liikkeelle ja paketti lähtee liikkeelle, kun rahat näkyvät tililläni. Myös Tori-Diili mahdollinen.
Katsothan muutkin tuotteeni. Yhdistän mielelläni posteja.
Bleiseri jakku paita paitapusero pusero vihreä vihertävä ruskea oranssi turkoosi kansallispuku L XL M tasku taskut sininen harmaa
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 16.3.2026 klo 22.07 ・ Ilmoituksen tunnus: 33220772


