Kuvagalleria
(1/8)
Louis Vuitton Petit Noé Epi
Myydään509 €
Kuvaus
Louis Vuitton Petit Noé keltaisessa Epi-nahassa on raikas ja tyylikäs bucket-mallinen olkalaukku. Eloisa sävy ja Epi-nahan jämäkkä tekstuuri tekevät laukusta erottuvan valinnan, joka tuo asuun modernia ilmettä. Kompakti mutta toimiva koko, nyörisulku ja säädettävä olkahihna tekevät mallista käytännöllisen arkeen. Petit Noé on ajaton klassikko, joka yhdistää Louis Vuittonin käsityötaidon ja huolitellun eleganssin.
Louis Vuitton Petit Noé Keltainen Epi Nahka Bucket Olkalaukku
Valmistettu: 1994 Ranska
Koko (cm, noin): Leveys 23 x Korkeus 26,5 x Syvyys 17 Olkahihnan pudotus: 34 cm
Huomioitavaa: Upea, kevyitä käytön merkkejä, hentoja ryppyjä
Sisällä: Täydellinen
Metalliosissa on hentoa pintakulumaa
Vetoketju toimii kunnolla
Tulee aitoustodistuksen ja pölypussin kanssa
~
Tämä tuote on entuudestaan rakkaudella käytetty, mutta tulee ilahduttamaan vielä monta tulevaa vuotta, kun sitä kohdellaan sen ansaitsemalla huolella.
Huomioithan, että tuote on ollut aiemmin huolellisesti käytössä. Puhdistamme ja kunnostamme jokaisen tuotteen huolellisesti ja laadukkaasti juuri sinua varten.
Maksuton toimitus (Posti)
Katso tarkemmat tiedot ja kaikki kuvat verkkokaupastamme.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Hyvä
- Merkki
- Louis Vuitton
- Sukupuoli
- Naiset
- Materiaali
- Nahka
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 34004521 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 2.12.2025 klo 18.19 |
