Kuvagalleria
Käsinkudottu / käsinneulottu paksu shaali / kaulahuivi, koristeneulos, UUSI
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Väri: Beige
Materiaalia en valitettavasti tiedä, mutta kutoja ei yleensä käytä keinokuitua (paitsi sukkalangassa kestävyyttä tuomaan), arvioin täysvillaa tai villasekoitetta jossa suurin osa villaa. Kaunista koristeneulosta. Leveys yhtään venyttämättä n 47 cm ja kudos venyy, pituus ilman hapsuja n 144 cm.
Huom: kutojalla on koira eli ei koira-allergikoille.
Warm woollen scarf / shawl
Myynnissä monenlaista retroa ja vintagea 90 v äidin kaapeista ;)
Voin kenties toimittaa lähimaastoon ja satunnaisesti jollain aikataululla muualle pääkaupunkiseudulle sekä Helsinkiin, kysele vapaasti kulkujani! Toridiili tai ilman onnistuu, postimaksu ostajalle. Katso myös muut ilmoitukseni ;)
Can maybe be delivered nearby and sometimes to Helsinki and surroundings, ask freely! Postage costs added. Check also my other products ;)
Hartia, villa, villaa, villasekoite, huivi, lämmin, hartiahuivi, villahuivi, saali, lahja, lahjaksi, tuliainen, tuliaiseksi, tuliaisiksi, wool,
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 1.2.2026 klo 13.26 ・ Ilmoituksen tunnus: 34032349
