Kuvagalleria
(1/5)
Kaulakoru riipuksella Hopea - Art Deco - Spinelli
Myydään185 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Erittäin kaunis riipus ja ketju, valmistettu toisluokan hopeasta (835).
Upea riipus Art Deco -tyylissä, jossa riipuksen keskellä on erittäin kaunis vaaleansininen synteettinen spinelli (testattu).
De Spinel on kauniisti leikattu ja mittaa noin 14 mm * 10 mm.
Spinel on suljetussa kotelossa, jossa on avoin takapinta optimaalisen valon päästämiseksi. Spinelin ympärillä roikkuva koru on koristeltu symmetrisillä kuvioilla, jotka ovat tyypillisiä Art Deco -tyylille.
Tähän riipukseen kuuluu 50,5 cm pitkä ja 1,5 mm leveä tasainen scrollschakelketju, joka on valmistettu toisluokan hopeasta.
Yksityiskohdat:
* Riipuksen koko mukaan lukien ripustusrenkaan silmä = 3,5 cm pitkä x 1,2 cm leveä.
Hanger on gekeurd met:
- 835 = hopeapitoisuuden leima
Ketjun pituus = 50,5 cm.
Platte scroll -ketju, leveys 1,5 mm.
Hyväksytty 835-hopean laatumerkki.
- Kaikki tuotteet pakataan huolellisesti korurasiaan ja lähetetään seurantanumerolla.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 34082642 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 4.12.2025 klo 15.20 |