Kuvagalleria
Philips Lumea valoimpulssilaite karvojen poistoon
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 6,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Kaappiin seisomaan jäänyt laite. Ostettu uutena muutama vuosi sitten. Minä en tätä vaan muista tai jaksa koskaan käyttää, joten myyn eteenpäin. Ihan muutamia kertoja käytetty.
Teksti lainattu myyntisivuilta;
"Käyttö. Voit käyttää Lumea-laitetta karvojen poistamiseen kasvoista, sääristä, kainaloista, bikinialueelta, vatsan alueelta sekä käsivarsista. IPL-laitetta ei tule käyttää rikkoontuneella iholla, lävistysten ja tatuointien lähettyvillä tai mikäli kärsit ihoallergioista. Ihoa ei tule altistaa auringonvalolle heti käsittelyn jälkeen vaan vasta noin 1-2 vuorokauden jälkeen.
Turvallisuus. Ihonsävyä tarkkaileva sensori mittaa ihon pigmenttiä käsittelyn aikana. Laite pysähtyy automaattisesti, mikäli ihon pigmentti on liian tumma.
Viisi valotehoa. Viisi valotehoasetusta takaavat hellävaraisen ja tehokkaan käsittelyyn. Oikein käytettynä IPL-käsittely on turvallinen myös herkillä ihon alueilla.
Liuku ja välähdys -tilassa laitetta voidaan liu'uttaa iholla miellyttävästi ilman keskeytyksiä 15 minuutin ajan. Tila aktivoituu helposti yhdellä napinpainalluksella."
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 7.12.2025 klo 6.58 ・ Ilmoituksen tunnus: 34188539