Kuvagalleria
Biker/nahka/teddytakki
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: XXS
Merkki: Bershka
Tyyppi: Talvitakki
Väri: Ruskea
Aivan ihana, itselle hieman pieneksi jäänyt talvitakki, jonka nahka- ja turkisjäljitelmä saavat takin näyttämään ja tuntumaan napakalta ja pehmoiselta! Hienot yksityiskohdat tuovat takkiin hieman biker- tyyliä.
Taitaa olla lasten mallistosta, sillä lapussa lukee M-28 MEX = ilmeisesti tyttöjen 170 cm. Laitoin naisten vaatekategoriaan, sillä itselläni ollut käytössä XS-S kokoisena ja 160 cm pitkänä, ja takki tuntunut sopivalta. Nykyään S- kokoisena aavistuksen nafti, mutta näyttää hyvältä ja omasta mielestä parhaalta, riippuen toki paidasta.
Käyttö on jäänyt melko vähäiseksi, joten takki on siisti ja kunto on erinomainen. Kaikki vetskarit toimii ja mitään vikoja en muutenkaan löytänyt.
ToriDiilillä postitus käy helposti postin kautta.
Takin voi myös noutaa Itä- vantaalta Korsosta, tai sopia f2f- kaupat (pk- seudulla).
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.12.2025 klo 19.48 ・ Ilmoituksen tunnus: 34385384

