Kuvagalleria
(1/10)
Guess – aito nahkainen teddyvuorattu takki
Myydään58 €
Kunto: Kuin uusi
Merkki: GUESS
Tyyppi: Talvitakki
Materiaali: Nahka
Väri: Beige
Guess – aito nahkainen teddyvuorattu takki
Jackpot Second Hand
Tämä Guessin aitoon nahkaan valmistettu takki on ajaton ja lämmin valinta, jossa yhdistyvät klassinen tyyli ja ylellinen käyttömukavuus. Pehmeä, teddy-tyylinen vuoraus tekee takista erinomaisen kylmempiin päiviin, ja kauniisti patinoitunut nahan pinta antaa sille arvokkaan ja huolitellun ilmeen.
Leikkaus on naisellinen ja ryhdikäs, ja yksityiskohdat – kuten leveä, pehmeä kaulus ja hihansuiden karvareunukset – viimeistelevät kokonaisuuden. Takki toimii yhtä hyvin arjessa kuin huolitellummassakin käytössä.
Kunto: erinomainen – erittäin siisti ja hyvin pidetty
Merkki: Guess
Koko: L
Materiaali:
Päällinen: 100 % aitoa nahkaa
Vuori: 100 % akryyli
Valmistusmaa: Kiina
Tämä on laadukas second hand -löytö, jossa yhdistyvät kestävyys, tyyli ja mukavuus – juuri sitä, mitä Jackpot Second Hand edustaa.
Kun tunnet sen – tiedät löytäneesi.
Hinta 58e
Toimitus: Postipakettina, myös nouto Tampere Salhojankatu 25c
Huom. ALV 0% merkityt tuotteemme eivät sisällä vähennettävää arvonlisäveroa! (marginaaliverotus ALV 79 a §:n mukainen verotus.)
Lisäpalvelut

Jackpot Second Hand
Salhojankatu 25c LH6 33500 Tampere, Osmonmäki-Petsamo, Pirkanmaa
Viimeksi muokattu: 25.8.2026 klo 15.38 ・ Ilmoituksen tunnus: 34484258
