Kuvagalleria
Hieno tilava 50-60-luvun puinen kaappi
Myydään
490 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Syvyys: 36 cm
Korkeus: 169 cm
Leveys: 100 cm
Upea originelli nostalginen kotimainen 50-60-luvun täyspuinen koivu kaappi kahdella kerroksella. Sopii esimerkiksi niin toimistokaapiksi kuin liinavaatekaapiksikin. Molemmissa kerroksissa omat ovet Abloy-lukkopesällä(avaimia ei valitettavasti ole jäljellä). Vasemman puolen ovelle kiinnitys sisäreunoissa olevilla hakasilla, nämä niin ikään molemmissa kerroksissa. Sisällä molemmissa irroitettava hylly messinkisillä pinna hyllynpidikkeillä. Messinkiset lankavetimet. Mitat: 100 x 169 x 36cm.
Kaappi on ehjä, tukeva ja erittäin siisti kokonaisuus. Ammattihuollettu; vastikään puhdistettu ja huollettu pinta. Oikealla sivulla ja taustalevyssä olleet pienet reiät on kitattu. Pinnasta löytyy läheltä katsomalla joitakin elämän ja käytön jälkiä, viiruja, tummumia pieniä painaumia(sivulla ja alareunassa, kiinteässä keskihyllyssä). Oikean puolen jalan etuosassa pieni lähes huomaamaton lohkeama. Oikea alaovi haluaa jäädä vähän etukulmastaan ulos.
Voit noutaa Lohjalta(arkisin 11-17- tarvittaessa hiukan pidempäänkin)- sovi aika hyvissä ajoin etukäteen.
Maksu käteinen, mobilepay
Jos löytyy vikoja, ne on kerrottu tekstissä ja kuvissa. Kysy tarvittaessa lisätietoja. Saatavilla olevat tuotteet näkyvät aktiivisena listalla.
Ei kuljetusta
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 19.12.2025 klo 16.39 ・ Ilmoituksen tunnus: 34708081

