Kuvagalleria
Vaatepaketti S: farkkupaita ja mekko
Myydään
7 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: S
Merkki: Gina Tricot
Myydään pakettina farkkupaita ja kolitsimekko, koko S, yhteensä 8e:
1. Sininen pidempi farkkupaita, vastaa kokoa S. 100% puuvillaa, ei paksua/kovaa farkkua, vaan tosi miellyttävä päällä. Merkki Gina Tricot. Tosi vähän pidetty eli erinomaisessa kunnossa
2. Musta paksumpi kolitsimekko, koko S. New yorkerista ostettu, helman "koristeessa" luki real homegirls, niin leikkasin jälkimmäisen sanan siististi pois ja nyt lukee vain "real" jonka halutessaan saa varmasti otettua pois. Mekko on tosi kiva, rento ja lämmin päällä ja siinä on taskut sekä huppu. Mekkoa pidetty päällä koirataloudessa. Ei vastaa uutta, mutta on oikein hyvässä kunnossa :)
Nouto Littoinen varissuon läheltä/menojen mukana Turun alue. Postitus onnistuu. Maksu mobilepay/tasaraha käteinen. Katso myös muut ilmoitukseni, myynnissä kaikenlaista kivaa itselle ja lahjaksi :)
Kollarimekko, hupparimekko
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.4.2026 klo 22.39 ・ Ilmoituksen tunnus: 34998777