Kuvagalleria
Tommy Hilfiger irtotakki
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 54
Merkki: Tommy Hilfiger
Myydään Tommy Hillfiger irtotakki. Koko 54 (slim). Tosi siisti ja moni käyttöinen takki, menee niin smart casualina, preppy, ivy-league meiningissä toimistolla kuin siistimpänä irtotakkinakin solmion ja suorien housujen kanssa juhlissa, farkut toimii, samoin kuin suorat housut. Itselle jäi pieneksi vyötäröltä, niin ei ole juuri pidetty. Siisti herringbone-kuvioitu kalanruoto-kuosi kankaassa, kangas luonnollisesti 100% neitsytvillaa. Klassiset rintatasku ja kaksi läppätaskua edessä. Kyynärpäissä päällispaikat, lisää ilmettä tuomassa.
Takki Vantaalla, saa sovittaa. Kulkeutuu pari kertaa viikossa Pitäjämäkeen ja tori-diili luonnollisesti myös palvelee. Tästä murto-osalla kauppahinnasta. Katso myös muut kohteeni.
Mitat:
Kainalo - Kainalo 58cm
Olkapää - Olkapää 48
Olkapää - Hiansuu 64cm
Niska - alahelma 78cm
Tommy Hillfiger
bleiseri
blazer
irtotakki
gant
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 27.1.2026 klo 21.31 ・ Ilmoituksen tunnus: 35771418