Kuvagalleria
Minä keski-ikäinen mies Juha Numminen
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
minä keski-ikäinen mies
Tunnetun lehtimiehen häikäilemättömän avo- mielinen haastatteluraportti ja analyysi suomalaisesta miehestä.
Rakkaani!
Sinä et tunne minua.
Sinä näet minut joka päivä kotona, työssä, kadulia, kuppilassa, ravintolassa, autossa, junassa, lentokoneessa, tv-ruudussa.
Näet minut hiljaisena, vilkkaana, kiireisenä, jcutilaana, selvänä, humalassa, katuvana, joskus himosta hulluna, joskus hellyydestä käheänä, enimmäkseen tylynä, luoksepääsemättömänä, sulkeutuneena.
Olen Sinun mielestäsi liian lihava tai liian laiha tai liian ahne tai liian määräilevä tai liian itsekäs tai liian irstas tai liian kiltti tai liian valheellinen tai liian pahanhajuinen tai liian totinen tai liian kova tai liian tyhmä tai liian heikko tai liian sairas tai liian juoppo
tai liian väsynyt tai liian. Minä olen aina hieman liian.
Olet nähnyt minut avaruusaluksessa, kuussa, vuoteessasi. Olen sarkarisi, roistosi, poikasi, isäsi, aviomiehesi, sikasi, verivihollisesi, rakastajasi.
Saattaisi olla aiheellista oppia tuntemaan minut.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 30.1.2026 klo 21.23 ・ Ilmoituksen tunnus: 36440736

