Kuvagalleria
Deeper chirp+ 2
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 10,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Tästä vähän käytetty Allseason kaiku, helppo yhdistää puhelimeen/tablettiin.
Täysin toimiva, mukaan tulee suojapussi +vihreä kansi.
Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2 on langaton kaikuluotain, joka on suunniteltu käytettäväksi älypuhelimien kanssa. Se hyödyntää CHIRP+-teknologiaa, joka tarjoaa erittäin tarkkaa kuvaa kalojen sijainnista ja pohjan rakenteesta. Laitteen toimintasäde on jopa 100 metriä, ja se pystyy mittaamaan syvyyksiä 15 senttimetristä aina 100 metriin asti. Kaikuluotaimessa on sisäänrakennettu GPS ja Wi-Fi-yhteys, mikä mahdollistaa sen käytön mobiililaitteiden kanssa.
Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2 soveltuu monipuolisesti kalastukseen rannalta, veneestä tai jäältä. Sen avulla voit kartoittaa kalojen sijainnit ja pohjan muodot tarkasti, mikä tekee siitä erinomaisen apuvälineen kalastajille, jotka haluavat parantaa saalistaan ja ymmärtää paremmin kalastusalueensa olosuhteita.
Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2 - Ominaisuudet:
CHIRP+-teknologia tarkkaan kalojen ja pohjan rakenteen kuvaamiseen
Toimintasäde jopa 100 metriä
Syvyysmittaus 15 cm – 100 m
Sisäänrakennettu GPS
Wi-Fi-yhteys mobiililaitteeseen
Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2 on helppokäyttöinen ja kompakti laite, joka kulkee kätevästi mukana kalastusretkillä.
Sen langaton yhteys ja tarkka mittausteknologia tekevät siitä luotettavan kumppanin niin aloitteleville kuin kokeneillekin kalastajille.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 1.2.2026 klo 8.48 ・ Ilmoituksen tunnus: 36495755