Kuvagalleria
Dermosil Anti-redness voide ja seerumi
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Kerran kokeiltu seerumia, muuten jäänyt itsellä käyttämättä.
Myydään siis 2 tuotetta:
1 kpl Anti-redness voide/cream
Hajustamaton hellävarainen kasvovoide punoittavan ihon hoitoon kasvoissa. Rauhoittaa ärtynyttä ja punoittavaa ihoa kasvoissa. Voide lievittää ärsytystä välittömästi samalla, kun se säännöllisessä käytössä auttaa parantamaan ihon kuntoa. Sopii myös couperosa-iholle.
1 kpl Anti-redness seerumi
Hajustamaton hellävarainen kasvoseerumi, joka rauhoittaa ja tuo helpotusta herkästi punoittavalle ja ärtyneelle iholle samalla, kun se auttaa ihoa säilyttämään ja parantamaan kosteuspitoisuutta. Seerumi sopii hyvin ihonhoitotuotteeksi myös couperosa-iholle. Anti-redness seerumi sopii käytettäväksi sellaisenaan tai voit lisätä sitä pari tippaa käyttämäsi kasvovoiteen joukkoon. Erityisen hyvin öljyseerumi sopii käytettäväksi yhdessä Anti-redness voiteen kanssa.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 19.3.2026 klo 8.49 ・ Ilmoituksen tunnus: 36796430