Kuvagalleria
Tyylikäs ranskalainen pöytävalaisin kultaisilla yksityiskohdilla
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,73 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Kuvaus:Myydään kaunis ja uniikki pöytälamppu, joka luo ympärilleen lämpimän ja pehmeän tunnelmavalon. Valaisimessa on laadukas, Ranskassa valmistettu johto ("Made in France").Valaisimessa on valkoinen metallijalka sekä siisti vaalea kangasvarjostin. Varjostimen ylä- ja alareunaa koristavat sirot, noin 0,2 cm paksut kultaiset listat. Lampun jalassa ja varressa on kauniita yksityiskohtia, kuten kohosiksak-kuviointi. Johdossa on välikatkaisija ja lampussa on maadoittamaton pistotulppa.
Tarkat tiedot ja mitat:
Kunto: Toimiva ja siisti.
Johto: Pituus 162 cm, merkinty "Made in France".
Kangaspäällysteinen varjostin: Korkeus 15 cm, alahalkaisija 18 cm, ylähalkaisija 9,5 cm.
Kullattu koristeosa valaisimen yläosassa:
Halkaisija 20 cm, leveys 2 cm. Sen alapuolella kolme alaspäin taivutettua koristetta (pituus taivutuskohtaan 10,5 cm, leveys 2 cm).
Varsi: Valkoinen metallinen varsi kohosiksak-kuviolla, pituus 15,5 cm, halkaisija 11 cm.
Jalusta: Sileä, pyöreä valkoinen metallijalka, jonka reunat on taivutettu alaspäin. Halkaisija 14,5 cm (ympärysmitta 47,5 cm).
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 6.11.2026 klo 9.32 ・ Ilmoituksen tunnus: 37120354
