Kuvagalleria
Burton W Mora Moss untuva lautailutakki / laskettelutakki
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 5,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Todella paksu ja lämmin untuvatakki rinteeseen, Burtonin paksuimpia malleja. Naisten koko M. Väri musta, on takaa hieman pidempi, yletttyy 169 cm pitkällä naisella juuri takapuolen yli.
Yleisesti hyvässä kunnossa, mutta toki käytön jälkiä, kulumaa hihojen sisäpinnoilla ja lumilukon päässä vasemmalla purkautumaa, joka ei estä käyttöä ja on korjattavissa muutamalla ompeleella. (Ks. kuvat). Huom! Koiratalous.
Ovh. 289€, ostettu Stadiumista 2020-2021.
https://www.lumilautailukauppa.fi/tuote/burton-mora-moss-down-jacket-lumilautailutakki/
"Lumilautailuun suunniteltu untuvatakki. Takissa on vedenpitävä pintamateriaali, irrotettava lumilukko vyötäröllä ja Living Lining -teknologia, joka mukauttaa lämmön käyttäjän aktiivisuuden mukaan. Yhdistettävissä lumilautailuhousuihin. Sopii hyvin myös talvitakiksi. RDS-untuva (80% untuvaa ja 20% höyheniä) Vedenpitävä pintamateriaali. Irrotettava lumilukko vyötäröllä.Vetoketjulliset etutaskut. Tasku lumilautailulaseille tai elektroniikalle."
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 18.2.2026 klo 20.59 ・ Ilmoituksen tunnus: 37123678
