Kuvagalleria
Naisten kesäinen vaatepaketti
Myydään
50 €
Tuotteen kuvaus
Naisten vaatepaketti, 7 kpl vaatteita. Kolme erilaista paitaa ja neljät erilaiset housut:
- 1 vaaleanpunainen T-paita, värisävy Dusty pink. Merkki MSCH ja koko S. Materiaali 100 % puuvilla. Hinta 5 €.
- 1 vaaleanpunsinen pitkähihainen paita, vähän poolokaulusta. Väri haaleampi vaaleanpunainen. Ribbikuosi. Merkki Amisu ja koko L (vastaa kokoa S). Materiaali 95 % viskoosia ja 5 % elastaania. Hinta 5 €.
- 1 vaalea pitkähihainen kauluspaita, värisävynä luunvalkoinen ja beige. Laaja hentoinen kuviointi. Merkki Nanso ja koko 36. Materiaali 77 % puuvillaa ja 23 % pellavaa. Hinta 15 €.
- 1 mustat farkut. Merkki ei tiedossa, koko noin S. Noin 7/8 pituinen lahje (ainakin 165 cm pitkälle). Hinta 3 €.
- 1 tummansiniset housut. Merkki Holly & White (Kappahl) ja koko 40. Täyspitkä lahje ja hyvänkokoiset etutaskut. Materiaali 98 % puuvillaa ja 2 % elastaania. Hinta 10 €.
- 1 vaaleansiniset farkut (ensimmäiset). Merkki Monki ja koko 32. Täyspitkä lahje. Materiaali 100 % puuvillaa. Hinta 5 €.
- 1 vaaleansiniset farkut (toiset). Merkki Gina Tricot ja koko 42. Täyspitkä lahje. Materiaali 100 % puuvillaa. Hinta 5 €.
- 1 beige "jakkutakki" (unohtui pääkuvasta). Merkki Mango ja koko M. Mukana vyö. Materiaali 100 % pellavaa. Hinta 10 €.
Kaikki vaatteet ehjiä, puhtaita, pestyjä ja vähän käytettyjä. Eläimetön ja tupakoimaton talous.
Kesäisiä ja pastellisia sävyjä. Myyn osissa tai erikseen. Saa tulla sovittamaan. Vain nouto kiitos :) Hintoja saa myös tarjota. Kurkkaa myös muut ilmoitukseni :)
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 25.2.2026 klo 11.04 ・ Ilmoituksen tunnus: 37537563