Kuvagalleria
Jarrulevyt ja jarrupalat eteen Ford
Myydään
Toimitus alkaen 6,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 6,40 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Ford Mondeo mk4 BA7 2007-2014 etujarruremppaa varten ostin nämä, mutta auto vaihtoikin omistajaa ennen kun näille oli tarve.
2kpl JURID Jarrulevy 562624JC-1
Alkuperäisnumero:
FORD 1500159
FORD 1514427
FORD 7G911125EA
Jarrupalasarja
JURID Jarrupala, levyjarru 573201J
FORD 1379971
FORD 1436498
FORD 1437761
FORD 1458247
FORD 1566232
FORD 1747043
FORD 1916756
VOLVO 30793107
VOLVO 30793540
VOLVO 30793941
FORD 6G912K021A2A
FORD 6G912K021A2C
FORD 6G912K021A2D
FORD BG912K021AA
LAND ROVER LR001017
LAND ROVER LR004936
LAND ROVER LR027309
FORD ME6G9J2K021AA
FORD ME6G9J2K021AB
MG 10138340
LAND ROVER LR134692
LAND ROVER LR134693
MG 10767908
MG 10203163
Kulkee Vihti - Karkkila väliä omien menojen mukaan lähes päivittäin.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 10.10.2026 klo 8.26 ・ Ilmoituksen tunnus: 37781052

