Kuvagalleria
(1/5)
Louis Vuitton - accessoire - Käsilaukku
Myydään413 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
[Ehto]Ulkoapäin: melko käytetty. On joitakin naarmuja.Sisäpuoli: melko käytetty. On joitakin naarmuja ja tahroja.Hihnat/kahvat: melko käytetty. On joitakin naarmuja.Kulmat: melko käytetty. On joitakin naarmuja.Metalliset niteet: melko käytetty. On joitakin naarmuja.Taskut: melko käytetty. On joitakin naarmuja.väri: beige, ruskeatyyli: vintagemateriaali: canvas nahkakoko: korkeus 14 cm, leveys 22 cm, syvyys 2 cmhyvä kunto.sarjanumero VI0021ostettu brändikaupasta Japanissa.O-1672■IlmoitusTuotteen pakataan huolellisesti ja lähetetään EMS:llä tai DHL:n tai FedExin kautta tilanteen mukaan. Tavallinen toimitusaika on noin 3 viikkoa. Tuontimaksut, verot ja muut maksut eivät sisälly tuotteiden hintaan tai lähetyskuluihin. Nämä maksut ovat ostajan vastuulla.Joskus maasi tulliviranomaiset tai toimitusyritys saattavat ottaa sinuun yhteyttä tullimuodollisuuksien vuoksi puhelimitse tai sähköpostitse. Varmista, että voit vastata puhelimeen. Jos et vastaa, paketti palautuu minulle ja uudella lähetyksellä peritään kaksinkertainen toimitusmaksu.Kiitos yhteistyöstä.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 37820084 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 3.3.2026 klo 14.53 |