
Kuvagalleria
Puku: takki 48 long, housut 33"36"
Myydään
68 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: Dressmann
Väri: Musta
Vain pari kertaa käytetty musta puku. Takki kokoa 48 long malli slim fit eli normaalia pidempi ja istuvampi malli. Housut 33"/36" slim fit. Materiaali polyesteri/villa/elastaani. Erittäin hyvässä kunnossa, melkein kuin uusi. Samaa pukua myydään noin 250 e hintaan tällä hetkellä Dressmanilla.
Lisäksi valkoinen Dressmannista hankittu kauluspaita kokoa M 39/40 x-long slim fit eli istuvampi malli tavallista pidemmillä hihoilla ja helmalla. Materiaali premium cotton elastaani. Erittäin hyvässä kunnossa.
Takki ja paita ostettu 2022, housut uudemmat (samaa sarjaa).
Tuoksuttomasta ja eläimettömästä kodista. Haku tai postitus. Postikulut ostajalle. Kulkeutuu omien menojen matkassa myös välillä Kemijärvi - Rovaniemi
Hinta yhteensä 68 euroa.
Voin myydä takin ja housut sekä paidan myös erikseen. Hp. erikseen ostettuina takki 40 e, housut 30 e, paita 5 e (uutena 50 e).
Hakusanoja: long, pitkät lahkeet, pitkät hihat, extralong
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 22.4.2026 klo 10.25 ・ Ilmoituksen tunnus: 37867469
