Kuvagalleria
Tissot Seastar 1000 Chronograph
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 18,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Merkki: Tissot
Sukupuoli: Miehet
Myydään pari vuotta vanha (9/23 timanttisilta ostettu) hyvä kuntoinen Seastar.
Runko pohjaa lukuunottamatta naarmuton, rannekkeen kiiltävissä osissa jokunen kevyt naarmu.
n. Vuosi sitten vaihdettu paristo
Tietoa kellosta:
Tissot Seastar 1000 tuoteperheen miesten kronografi on upea esimerkki ulkonäön ja toimivuuden yhdistelmästä!
Kello on kotonaan niin vedessä kuin kuivalla maallakin. Se sopii sporttiin ja vähän virallisempaan pukeutumiseen tyylikkään ulkonäkönsä ansiosta, sveitsiläinen kvartsikoneisto takaa pettämättömän toimivuuden.
Vihreän taulun liukuvärjäys elää upeasti valossa. Luminoivat indeksit ja osoittimet ovat raikkaan valko-hopeisen väriset. Lähes naarmuuntumattoman safiirilasin alta löytyy päivyri.
Koneistona kellossa on luotettava ETA G10.212 -kaliiperin paristokäyttöinen kvartsikoneisto.
Laadukkaassa rannekkeessa on yhdistelty mattaa ja kiillotettua terästä. 22 mm leveä teräsranneke on varusteltu käytännöllisellä linkkulukolla, sukeltajanpidennyksellä sekä pikajousinastoilla. Taittolukosta löytyy myös turvaläppä.
Kello on vesitiivis 300 metriin saakka, joten se sopii syväsukellukseen sekä ammattimaiseen sukelluskäyttöön. Nupit ovat ruuvilukittavia.
Kaupat joko kasvotusten taikka postitse ostajan vastuulla!
HP. 350€/tarjous
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 4.3.2026 klo 21.21 ・ Ilmoituksen tunnus: 37880302