Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tecnotempo on italialainen brändi ja rekisteröity tavaramerkki.Tecnotempo on italialainen brändi, joka yhdistää laadun ja muotoilun jokaisessa kellossa niille, jotka arvostavat ajattoman tyylin.Jokainen malli, joka on valmistettu korkealaatuisista komponentteista, edustaa täydellistä kohtaamista perinteen ja innovaation välillä niille, jotka elävät aikaa tyylillä.Tässä huutokaupassa tarjoamme:Tecnotempo Automatic Diver's 1000M Limited Edition 200PCSKellon kotelo on Ø46 mm (ilman kruunua) ja paksuus 16,5 mmUusi, mukana etiketti, laatikko ja virallinen kahden vuoden takuuTecnotempo-kello on valmistettu ensiluokan komponenttien avulla:316L ruostumattomasta teräksestä valmistettu koteloLuotettava japanilainen automaattikone Seiko NH35 (24 jalokiveä, 41 tunnin virrankesto täydellä latauksella)Yksisuuntaisesti pyörivä bezelVihreä–musta kellotauluAutomaattinen helium-vapautusventtiiliSafiirilasiVihreä kumirannekeRuuvikiinnitteinen kruunuKotelon Ø: 46 mm (ilman kruunua)Kotelon paksuus: 16,5 mmNauhankiinnitys: 24 mm – 22 mmVesitiivi: 1000 metriä (100 ATM)Kellon ympärysmitta on noin 23 cmPaino: noin 165 gLaatikko, yleiskäyttöohje (englanti/italia), 2 vuoden virallinen takuuTavara pakataan huolellisesti ja lähetetään Italiasta kuriiripalvelulla (seurattavissa ja vakuutettu)
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.