
Kuvagalleria
Dr. Martens nilkkurit musta koko 41
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 3,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Kengän koko: 41
Merkki: Dr. Martens
Tyyppi: Muut kengät
Tyylikkäät uudenveroiset kerran jalassa olleet mustat nahkaiset Dr Martens nilkkurit koko 41. Ovh 170e.
"Emmeline on tyylikäs 5-reikäinen nilkkuri, jossa on kapeneva kärki. Se on valmistettu mustasta Polished Smooth -nahasta ja siinä on mustat nauhanreiät. Se seisoo matalalla uritetulla pohjalla, joka on kiinnitetty minimalistisella, yksinkertaisella tikkauksella. Nilkkuri on viimeistelty mustalla kantalenkillä.
Polished Smooth on alkuperäinen Dr. Martens nahka: erittäin kestävä, sileäpintainen ja kiiltäväksi kiillotettu nahka. Puhdista kostealla liinalla ja hoida Dr. Martens Shoe Polish -lankilla.
Kuumasaumattu Goodyear-pohjus on vahvistettu tunnetulla tikkauksellamme.
Materiaali
Polished Smooth on alkuperäinen Dr. Martensin nahka: erittäin kestävä ja äärimmäisen kiiltäväksi käsitelty.
Päällys:
100 % nahkaa
Sisus:
80 % nahkaa / 20 % tekstiiliä
Pohja:
100% PVC"
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 14.3.2026 klo 14.04 ・ Ilmoituksen tunnus: 38306118
