Kuvagalleria
Clarks korkokengät 37
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Kengän koko: 37
Merkki: Clarks
Tyyppi: Korkokengät
Clarks Softwear nahanpunaiset (burgundi) mokkanilkkurit – Koko 37 (4,5)
Upeat ja tyylikkäät Clarks Softwear -nilkkurit. Kengissä on kaunis syvän nahanpunainen (burgundi) väri ja mielenkiintoinen materiaalileikki: etuosa on klassista mokkaa ja takaosa tyylikästä karvamaista materiaalia, mikä antaa kengille upean visuaalisen ilmeen.
Clarks (Softwear-mallisto, suunniteltu erityisen mukavaksi). Hyvä käytetty kunto. Mokkapinta on hyvin pidetty. Tyylikäs korkea korko 10cm, jossa on pieni 1,5cm pohjaplatu tuomassa vakautta. Sivuvetoketju helpottaa pukemista. Pehmustettu "Softwear"-sisäpohja takaa mukavuuden koko päiväksi.
Tyylikäs burgundi / Viininpunainen (takaosassa eri materiaali).
Nämä nilkkurit sopivat täydellisesti niin toimistolle kuin iltamenoihinkin. Korkeaa laatua ja ajatonta muotoilua!
Eläimetön ja savuton talous
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 15.3.2026 klo 18.47 ・ Ilmoituksen tunnus: 38391247


