Ralph Lauren - Mokkasiinit - Koko: EU 39.5 - Uusi pakkauksessa
Myydään90 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Täysin uudet Ralph Laurenin myymälästä:Ruskeat mokassinit Lauren Ralph LaureniltaMalli: "Averi" Väri: "Polo Tan"kultaisin "RLL" -logollaPäällinen, sisäkenkä ja sisäpohja nahkaaKumipohjaKoko: EU 39,5Uudet ja käyttämättömät, alkuperäisessä laatikossavakuutettu lähetys Itävallan Postin kautta
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.