
Kuvagalleria
Markberg Vita Puffer nahkalaukku
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 3 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Merkki: Markberg
Sukupuoli: Naiset
Materiaali: Nahka
Markbergin musta crossbody ihanan pehmeää lampaannahkaa. Tilavan laukun sisällä on yksi vetoketjutasku ja kaksi pienempää taskua. Vetoketjutaskun vedin on irronnut, mutta se on helppo korvata esim. klemmarilla tai pienellä avaimenperällä. Itse vetoketju taskussa toimii moitteettomasti, samoin kuin laukun vetoketju.
Nahka on paikoittain haalistunut esim. kulmista ja yläreunasta, siksi kunnoksi laitettu kohtalainen, vaikka laukku on muuten hyvässä kunnossa ja ehjä. Olen käsitellyt laukkua värittömällä nahan hoitogeelillä, joka on tasoittanut haalistumia hieman. Minua haalistumat eivät ole haitanneet, mutta laukku on jäänyt nyt vähälle käytölle laukkupaljoudessa, siksi myyntiin. Nahkamaalilla laukusta saisi varmasti taas lähes uudenveroisen.
Mitat:
Leveys ylhäältä 34 cm
Korkeus 22 cm
Pohja 13,5 x 27 cm
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 20.3.2026 klo 22.56 ・ Ilmoituksen tunnus: 38622149

