Kuvagalleria
Ripe Denim raskausajan äitiys farkkuhaalari - koko vaihteleva XS
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: XS
Väri: Sininen
Käyttämättömät Ripe Denim-merkkiset farkkuhaalarit tulevalle äidille. Koko XS (iso). Molemmilla sivuilla perinteiset metallinapit, housuissa on lisäkappaleet joissa toinen rivi nappeja joita käyttäessä vyötärönauha levenee.
Koko: Katso kuvat! Kuvissa myös mitat, mukaanlukien molemmissa vyötärövaihtoehdoista. Reiden leveys on mitattu 15cm haarasaumasta alaspäin. Lahkeet pitkät, tilavat ja alaspäin kapenevat.
Housuja ei ole käytetty mutta myyntilaput on poistettu ja ne on konepesty kerran. Koostumus: 93% puuvilla, 6% polyesteri, 1% elastaani. Kangas on mukavan pehmeä ja elastaani joustaa lisäten mukavuutta.
Mitat sivu-sivu (kts kuvat):
Vyötärö 43-51 cm
Lantio 52 cm
Reisi 25 cm
Lahje 15,5 cm
Lahkeen pituus (sisäsauma) 78 cm (31”)
Ripe on australialainen äitiysvaatteiden valmistaja.
Ei tupakoiva, eikä eläintalous.
Toridiili tai perinteinen postitus ostajan piikkiin.
Avainsanat: äitiysvaatteet, äitiyshaalari, maternity, maternity bib overall, ripe denim
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 28.3.2026 klo 11.33 ・ Ilmoituksen tunnus: 38669883