Kuvagalleria
O’Neill surf, uimashortsit, miesten M/L
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Koko: L
Väri: Kirjava
Aidot retrot: O’Neill Hyperdry uima-ja surffishortsit. Volley/elastinen vyötärö koko L, tuuma 33-35.
Kolme isoa taskua, etutaskuissa tarranauha kiinntys, takataskussa tarranaura sekä neppari. Takataskussa myös bungee cord. Lahkeen pituus edessä 38cm.
Siististi käytetty, ei vikoja. Sisähousut verkkoa - tuntuu kuivalta, kuivuu nopeasti. Trooppinen kuvio turkooseilla aksenteilla. Pesulappu poistettu, shortsit ovat nopeasti kuivuvaa polyesterisekoitetta. O’Neill on legendaarinen surffausmerkki etelä-Kaliforniasta, nämä jalassa olet kuin ehta surffari 😉🏄 ♂️
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 27.3.2026 klo 5.26 ・ Ilmoituksen tunnus: 38675419
