
Kuvagalleria
Pearl Izumi pyöräilytakki tytölle - XS
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 2,70 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Tässä myytävänä hyväkuntoinen ja laadukas pyöräilytakki. Se sopii tytölle ja pienikokoiselle/hoikalle naiselle.
Tämä pyöräilytakki on tuulen- ja vedenpitävä, mutta silti hengittävä. Sitä kutsutaan myös tuulitakiksi. Se sopii mainiosti kevääseen ja syksyyn. Takki on lämmin, koska siinä fleecen kaltainen sisävuori. Se tuntuu myös miellyttävältä.
TUOTETIEDOT:
- koko XS
- brändi Pearl Izumi, ostettu InterSportista
- väri pinkki, näkyy hyvin myös pimeässä
- takana pieni vetoketjutasku esim. avaimelle
- materiaali polyesteri
- konepesu 30 asteessa
MITAT:
- hihan pituus kainalosaumasta 54,5 cm
- hihan pituus olkapääsaumasta 66 cm
- niska-helmapituus takaa mitattuna 66,5 cm
- leveys kainaloiden alta 42 cm
Pyöräilytakkia on käytetty hyvin vähän ja siksi se on hyvässä kunnossa. Takissa on ihan pieni tahra edessä. Sitä tuskin edes huomaa. Tahra näkyy viimeisessä tuotekuvassa. Takin pinkki väri on kuten uutena, ei haalistumia tai kulumia. Takki näyttää tyylikkäältä.
Osta nyt tämä laadukas takki pyöräilyyn. Se on maksanut uutena noin 140 e, mutta sinä saat sen edulliseen hintaan. Saat myös postituksen ILMAISEKSI.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 7.4.2026 klo 8.20 ・ Ilmoituksen tunnus: 38862221
