Kuvagalleria
(1/5)
Louis Vuitton - Ellipse PM - Käsilaukku
Myydään950 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
[Condition]Ulkoisesti: Käytetty melko paljon. Siitä on joitakin naarmuja. Kahvan pohjaosan irtoaminen näyttää olevan lähellä.Sisäpuoli: Käytetty melko paljon. Siitä on joitakin naarmuja.Hihnat/kahvat: Käytetty melko paljon. Siitä on joitakin naarmuja.Kulmat: Käytetty melko paljon. Siitä on joitakin naarmuja.Metalliosat: Käytetty melko paljon. Siitä on joitakin naarmuja.Taskut: Käytetty melko paljon. Siitä on joitakin naarmuja.väri: beige, ruskeatyyli: vintagemateriaali: canvas ja nahkakoko: korkeus 25 cm, leveys 30 cm, syvyys 13 cmhyvä kunto.sarjanumero VI0968ostossta brändiliikkeestä Japanista.O-1496■HuomautusTuote pakataan huolellisesti ja lähetetään EMS:n kautta tai DHLin tai FedExin välityksellä tilanteen mukaan. Toimitus kestää tyypillisesti noin 3 viikkoa. Tuontiverot, tullimaksut ja muut kulut eivät sisälly tuotteen hintaan tai toimituskuluihin. Nämä kulut ovat ostajan vastuulla.Joskus maasi tulliviranomaiset tai toimitusyritys voivat ottaa sinuun yhteyttä puhelimitse tai sähköpostitse tullimuodollisuuksien hoitamiseksi. Varmista, että voit vastata puhelimeen. Jos et pysty, paketti palautetaan minulle, ja uudelleenlähetys maksaa kaksinkertaisen toimitusmaksun.Kiitos yhteistyöstä.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 38972176 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 27.3.2026 klo 18.56 |