
Kuvagalleria
Rinascimento mekko koko L
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: L
Tyyppi: Juhla- tai cocktailmekko
Väri: Kirjava
Myydään muutaman kerran käytetty italialaisen Rinascimenton leopardikuvioinen mekko. Miellyttävä pehmeä materiaali (pintakangas mahdollisesti puuvillaa tai puuvillasekoitetta, mekossa ei ole pesulappua).
Sivulla piilovetoketju, ei jousta juurikaan vyötäröltä. Vaaleanpunaiset joustavat, säädettävät olkaimet. Mukana joustava pinkki vyö, mutta mekkoa voi käyttää ilman vyötäkin. Helma on A-mallinen ja levenee hieman, mutta ei ole täysi kellohelma. Vyötäröstä alaspäin pinkki vuorikangas, joka alaosassa helman alta pilkottavaa pinkkiä tylliä.
Kainalo-kainalo mitta n. 48cm, joustaa hieman rintojen kohdalta, koska selän puolella on kuminauha mekon yläosassa.
Vyötärö n. 40cm (vyötärönympärys siis n. 80cm), ei jousta vyötäröltä.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 29.3.2026 klo 15.03 ・ Ilmoituksen tunnus: 39063606


