Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tecnotempo on italialainen brändi ja rekisteröity tavaramerkki.Tecnotempo on italialainen brändi, joka yhdistää laadun ja muotoilun jokaisessa kellossa niille, jotka arvostavat ajattoman tyylin.Jokainen malli, korkealaatuisista komponentteista valmistettuna, edustaa täydellistä kohtaamista perinteen ja innovaation välillä, niille, jotka elävät aikaa tyylillä.Tässä huutokaupassa tarjoamme:Tecnotempo Automatic Diver's 1000M Limited Edition 200PCSKotelon halkaisija on 46 mm (ilman kruunua) ja paksuus 16,5 mmUusi, mukana etiketti, laatikko ja 2 vuoden virallinen takuuTecnotempo-kello on valmistettu ensiluokan osista:316L ruostumattomasta teräksestä valmistettu kuoriLuotettava Japan Automatic Seiko NH35 -koneistojen (24 jalokiveä, 41 tunnin varausteho maksimitakuulla)Yhden suunnan bezelKeltaisella taulullaAutomaattinen helium-poistoventtiiliSafiirikideMusta kumirannekeRuuvikiinnittyvä kruunuKotelon halkaisija: 46 mm (ilman kruunua)Kotelon paksuus: 16,5 mmRannekkeen leveys: 24 mm - 22 mmVesitiiviys: 1000 metriä (100 ATM)Kellon ympärysmitta on noin 23 cmPaino: noin 165 gLaatikko, yleisohjeet (englanti/italia), 2 vuoden virallinen takuuTuotteet pakkataan huolellisesti ja lähetetään Italiasta kuriirilla (seurattavissa ja vakuutettu)
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.