Kuvagalleria
Haruki Murakami: Maailmanloppu ja ihmemaa
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Myydään Haruki Murakamin klassikkoteos Maailmanloppu ja ihmemaa. Tämä on Tammen Keltaisen kirjaston pokkaripainos (Keltainen pokkari), joka on tunnettu laadustaan ja tyylikkäästä ulkoasustaan.
Teos on Murakamin mielikuvituksellisimpia romaaneja. Tarina kulkee kahdella tasolla: vauhdikkaassa ja humoristisessa Ihmemaassa sekä mystisessä, muurien ympäröimässä Maailmanlopun kaupungissa. Kyseessä on ainutlaatuinen yhdistelmä fantasiaa, trilleriä ja filosofista pohdiskelua.
Kirja on siistissä kunnossa. Kansissa on vain normaalia, hyllyssä säilytyksestä tullutta pientä kulumaa, ja selkämys on suora.
Nouto tai postitus (ostaja vastaa postikuluista).
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 1.4.2026 klo 23.51 ・ Ilmoituksen tunnus: 39234329