Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tecnotempo on italialainen brändi ja rekisteröity tavaramerkki.Tecnotempo on italialainen brändi, joka yhdistää laadun ja designin jokaisessa kellossa niille, jotka arvostavat ajattoman tyylin.Jokainen malli, joka on valmistettu korkealaatuisista komponentteista, edustaa täydellistä kohtaamista perinteisen ja innovatiivisen välillä niille, jotka elävät aikaa tyylillä.Tässä huutokaupassa tarjoamme:Tecnotempo Automatic Diver's 1000M Limited Edition 200PCSKotelon halkaisija on 46 mm ( koron pois lukien) ja paksuus 16,5 mmUusi, tagin, laatikon ja 2 vuoden virallinen takuuTecnotempo-kello valmistettiin ensiluokan komponenteista:316L ruostumaton teräs-koteloLuotettava Japan Automatic Seiko nh35 -liike (24 jalokiveä, 41 tunnin varauskyky maksimit tehonkorkeudella)Esilukittava nuppikiekko (unidirectional bezel)Musta kellotauluAutomaattinen helium release -venttiiliSafiirilasiOranssi kumi_rannekeKiinnitysruuveilla varustettu nappaKotelon halkaisija: 46 mm (koron pois lukien)Kotelon paksuus: 16,5 mmRannesivun leveys: 24 mm - 22 mmVesitiivi: 1000 metriä (100 ATM)Kellon ympärysmitta on noin 23 cmPaino: noin 165 gLaatikko, yleiskäyttöohje (englanti/italia), 2 vuotta virallinen takuuTuotteet pakataan huolellisesti ja lähetetään Italiasta kuriirin kautta (seurattavissa ja vakuutettu)
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.