Kuvagalleria
Name it tyttöjen collegemekko
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 122
Merkki: Name it
Sukupuoli: Tytöt
Väri: Musta
Myydään hyväkuntoinen tummansininen Name It -merkkinen college-mekko koossa 122 cm (7 vuotta). Mekon etupuolella on tyylikäs valkoinen "WINNER 89" -printti sekä kimaltelevia kultaisia tähtiä. Vyötäröllä on joustava kuminauha ja koristeellinen kiristysnyöri, ja helma on takaa muodikkaasti hieman pidempi. Materiaali on pehmeää, sisäpuolelta kevyesti harjattua puuvillacollegea, joka tuntuu mukavalta päällä ja sopii erinomaisesti niin kouluun kuin vapaa-aikaankin. Mekko on siisti, ehjä ja värit ovat säilyneet hyvin.
Name it, college-mekko, lasten vaatteet, tyttöjen mekko, koko 122, 7v, urheilullinen mekko, arkimekko, tummansininen mekko, winner, collegepaita, pitkähihainen mekko
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 4.4.2026 klo 15.25 ・ Ilmoituksen tunnus: 39354998
