Kuvagalleria
Vintage Theon kilpa-ajotakki, ostettu Lontoon Brick Lanelta
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: XXL
Tyyppi: Takki
Väri: Beige
Myydään upea ja hyväkuntoinen keinonahkainen kilpa-ajotakki Theolta. Tämä takki on aitoa vintagea ja hankittu Lontoon maineikkaasta The Brick Lane Vintage Shopista. Takissa on ikonista Y2K-henkeä: kermanvalkoinen/beige pohjaväri, mustat kilparaitakuvioinnit ja tyylikkäitä merkkejä (kuten numero "35" edessä).
Takki on pidetty hyvässä kunnossa, normaalia pientä, luonnollista kulumaa, joka vain lisää sen vintage-luonnetta. Kaikki vetoketjut ja kiinnitykset ovat ehjiä ja toimivat moitteettomasti. Sisäpuolella on kirkkaanpunainen vuori.
Täydellinen löytö sinulle, joka arvostat ainutlaatuista katumuotia ja vintage-harvinaisuuksia! XXL, mutta sopii hyvin XL kokoisellekin.
Nouto Herttoniemi, Helsinki tai toimitus, Toridiili
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 6.4.2026 klo 13.27 ・ Ilmoituksen tunnus: 39467891

