Kuvagalleria
(1/5)
Louis Vuitton - saint cloud - Käsilaukku
Myydään784 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
[Kunto]Ulko: melko käytetty. Siinä on joitakin naarmuja.Sisäpuoli: melko käytetty. Siinä on joitakin naarmuja.Hihna/kahvat: melko käytetty. Siinä on joitakin naarmuja.Kulmat: melko käytetty. Siinä on joitakin naarmuja.Metalliosat: melko käytetty. Siinä on joitakin naarmuja.Taskut: melko käytetty. Siinä on joitakin naarmuja.väri: beiget, ruskeatyyli: vintagemateriaali: canvas nahkakoko: korkeus 23 cm, leveys 24 cm, syvyys 6 cmhyvä kunto.Tämä esine on vintage eikä sillä ole sarjanumeroa.Ostettu brändiliikkeestä Japanissa.O-1650■IlmoitusTuotepakataan huolellisesti ja lähetetään EMS:n kautta tai DHL:n tai FedExin välityksellä tilanteen mukaan. Yleensä toimitukseen kuluu noin 3 viikkoa. Tuotteen hinta tai toimituskulut eivät sisällä tuontiveroja, veroja tai muita kuluja. Nämä kulut ovat ostajan vastuulla.Joskus maasi tulli tai toimitusyritys saattaa ottaa sinuun yhteyttä puhelimitse tai sähköpostitse tullimuodollisuuksien suorittamiseksi. Varmista, että voit vastata puhelimeen. Jos et pysty, lähetys palautetaan minulle ja uudelleenlähetys aiheuttaa kaksinkertaiset toimituskulut.Kiitos yhteistyöstä.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 39610125 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 8.4.2026 klo 20.10 |