Kuvagalleria
Stéphane Richer Tampa Bay Lightning Bauer-retropelipaita, todella harvinainen
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 15,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Myynnissä on todella harvinainen Bauerin Kanadassa valmistama Stéphane Richer Tampa Bay Lightning -retropelipaita,. Paita on todellinen harvinaisuus ja sitä käytettiin kausilla 1995-1999.
Montreal Canadiens varasi Richerin 29. pelaajana vuoden 1984 NHL:n varaustilaisuudessa. Hän pelasi urallaan 1 054 NHL-ottelua, joissa hän teki 421 maalia ja antoi 398 syöttöpistettä eli yhteensä 819 tehopistettä. Richer voitti Calder Cupin vuonna 1985. Hän voitti Stanley Cupin Montreal Canadiensin kanssa vuonna 1986; Richer teki neljä maalia ja antoi yhden syötön 16 ottelussa, joihin hän osallistui tuolla pudotuspelikaudella.
Paidan perustiedot:
Pelaaja: Stéphane Richer
Numero: 44
Paidan valmistaja: Bauer
Paidan valmistusmaa: Kanada
Malli: Musta, vieraspelipaita
Koko: L (ilmoitan mitat myöhemmin)
Kausi: 1995-1999
Harvinaisuus! Logo on brodeerattu, nimi ja numerot ovat ommeltua kangasta.
Toimitus postitse ilmaiseksi Suomen sisällä.
Nouto mahdollista Espoosta.
Maksutavat: PayPal, pankkisiirto tai käteinen noudon yhteydessä.
MYYN AINOASTAAN AITOJA PELIPAITOJA.
KATSO MYÖS MUUT MYYNNISSÄ OLEVANI PELIPAIDAT
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 14.4.2026 klo 20.24 ・ Ilmoituksen tunnus: 39647999