Kuvagalleria
Apupöytä/vuodepöytä
Myydään
70 €
Tuotteen kuvaus
Vuoden vanha Herdegen pöytä, muuten moitteeton pöytä, kuin uusi, paitsi yksi muovinen tulppa puuttuu putken päästä. Vain kosmeettinen haitta!
Nouto alakylästä.
"Kevytrakenteinen pöytä on helposti liikutettavissa. Soveltuu ruokailuun ja lukutelineeksi. Pöytälevyn reunat ovat korotettu jolloin kirja ja lehdet pysyvät pöydällä paremmin.
Väri pöytälevy harmaa, runko tummanharmaa.
Pöytälevy 40x60 cm
Korkeussäätö 70-105 cm
Kantavuus 10 kg
Kallistus 0-90º"
"Säädettävä kallistuskulma: Pöytälevyä voidaan kallistaa 0–90 astetta, mikä tekee siitä erinomaisen lukutelineen kirjoille ja lehdille.
Korkeussäätö tarpeen mukaan: Voit säätää pöydän korkeuden (70–105 cm) juuri itsellesi tai huonekalullesi sopivaksi, olipa kyseessä matala sänky tai korkea nojatuoli.
Helppo liikuteltavuus: Pöydän alla on neljä pyörää, joiden avulla siirtäminen on vaivatonta. Lukittavat pyörät varmistavat, että pöytä pysyy tukevasti paikoillaan käytön aikana.
Matala alarunko: Vain 10 cm korkea alarunko mahtuu helposti useimpien sänkyjen ja nojatuolien alle, tuoden pöytälevyn lähelle käyttäjää.
Käyttökohteet:
Ruokailu: Tukeva taso aamiaiselle tai päivälliselle vuoteessa.
Harrastukset: Toimii loistavasti lukupöytänä, kirjoitusalustana tai telineenä tabletille.
Toipuminen: Helpottaa arkea leikkauksen jälkeen tai pitkäaikaisessa vuodelevossa."
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.4.2026 klo 18.09 ・ Ilmoituksen tunnus: 39760305