Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tecnotempo on italialainen brändi ja rekisteröity tavaramerkki.Tecnotempo on italialainen brändi, joka yhdistää laadun ja suunnittelun jokaisessa kellossa niille, jotka arvostavat ajattoman tyylin.Jokainen malli, korkealaatuisista komponentteista valmistettu, edustaa täydellistä kohtaamista perinteen ja innovaation välillä niille, jotka elävät aikaa tyylillä.Tässä huutokaupassa tarjoamme:Tecnotempo Automatic Diver's 1000M Limited Edition 200PCSKellon kotelon halkaisija on 42 mm (kastamatta kruunua) ja paksuus 15,4 mmUusi, tagilla, laatikolla ja 2 vuoden virallinen takuuTecnotempo-kello on valmistettu ensiluokkaisista osista:316L-ruostumaton teräs koteloLuotettava Japanin automaattinen Miyota 8215 –liikeYhden suunnan bezelKeltainen kellotauluAutomaattinen Helium Release ValveSafiirilasiKeltainen kumirannekeRuuvikiinnitteinen kruunuKotelon halkaisija: 42 mm (ilman kruunua)Kotelon paksuus: 15,4 mmRannekkeen leveys: 27 mm → 20 mmVesitiiviys: 1000 metriä (100 ATM)Kellon ympärysmitta on noin 23 cmPaino: noin 200 gOmistettu laatikko, yleisohje (englanti/italia), 2 vuoden virallinen takuuTuotteet pakataan huolellisesti ja lähetetään Italiasta kuriiripalvelulla (seurattavissa ja vakuutettu)
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.