Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Oljymaalaus kankaalle "Golden autumn" Belarusialaiselta taiteilijalta Alesander Bylicz, allekirjoitettu taiteilijan omalla käsialalla oikeassa alakulmassa. Aleksander Bylich opiskeli Pietarissa sijaitsevassa Valtion akateemisessa Maalaus-, Veisto- ja Arkkitehtuurilaitoksessa nim. Repin. Tekijä on intohimoinen omaan luontoonsa. Hänen lempiteemansa on maisema, kaupunkimaisema, jossa taiteilija välittää hienovaraista ymmärrystä luontoon, nähden sen elävänä jatkuvasti muuttuvana osana, jossa kaikki osatekijät (puut, maa, pilvet) ja prosessit (valaistus, sade, tuuli) ovat yhteydessä toisiinsa kuin elävässä organismissa. Bylichin moniulotteinen persoonallisuus, hänen luovuutensa, hänen teoksistaan syntyvät maalaukset herättävät todellista kiinnostusta katsojissa, auktoritatiivisten taide-mestarien tunnustusta ja ammatillista kritiikkiä. Teoksen mitat ovat 50×80 cm. Teoksen värit voivat poiketa riippuen valaistuksesta ja näytön asetuksista. Teos sijaitsee Puolassa, nopea lähetys DHL:n, DPD:n kautta.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.