Kuvagalleria
Marimekko polkujen unikko villapaita/neule XS
Myydään
Toimitus alkaen 1,47 € + ToriDiili-palvelumaksu 8,25 €. Toimituskulut normaalisti 2,95 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: XS
Merkki: Marimekko
Tyyppi: Neule
Väri: Beige
Muutamia kertoja käytetty ja ihanan pehmeä Marimekon polkujen unikko villapaita. Paita etsii uutta kotia, koska itsellä jäänyt vaille käyttöä.
Paita on koossa XS, mutta se on malliltaan väljä, koska käytän itse yleensä S-koon vaatteita. Sanoisin siis, että se sopii hyvin S kokoa yleensä pitäville.
Materiaaleina 29 % alpakkaa, 29 % villaa, 34 % polyamidia, 8 % elastaania. Paitaa on säilytetty aina viikattuna kaapissa, joten se ei ole päässyt venymään. Lisäksi paita on pesty asianmukaisesti käsin, joten se pääsee puhtaana uuteen kotiin.
Avainsanat: Marimekko, polkujen unikko, beige, vaalea, unikko, villapaita, villaneule, neulepaita, lämmin paita, villa, alpakka, neule
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 12.4.2026 klo 22.40 ・ Ilmoituksen tunnus: 39819070