Kuvagalleria
Päivitetty Bambu Lab P2S Combo 3D‑tulostin (VARATTU)
Myydään
740 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Päivitetty Bambu Lab P2S Combo 3D‑tulostin myynnissä suuremman tulostimen tieltä. Tulostimeen on jälkiasennettu Bambulabin poistopuhallinyksikkö suodattimen kera, johon saa myös poistoilmaletkun kiinni.
Tulostimeen on myös asennettu "AMS-Flipper", eli lasikannen kautta tehtäviä toimenpiteitä varten AMS-järjestelmää ei tarvitse nostaa pois ja laskea pöydälle, vaan sen voi näppärästi kääntää ylös (kts. kuva).
Käyttötunteja tulostimella vain 74h, eli käytännössä juuri ja juuri "sisään ajettu". Tulostin saapunut jouluna, eli on ollut minulla ~4kk. Takuu voimassa saapumispäivästä alkaen 2 vuotta. Loistava tulostin, toiminut moitteetta.
Voidaan myydä myös ilman AMS 2 Pro järjestelmää, hinta tällöin 490e. Hinta sisältää kuitenkin poistopuhallinyksikön.
Mukaan halutessa 1kpl, ~1kg Bambulabin PLA filamenttirulla. Mieluiten nouto Pasilasta.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 17.4.2026 klo 20.36 ・ Ilmoituksen tunnus: 40007009