
Kuvagalleria
Aprilia sr50r factory osina
Myydään
Toimitus alkaen 6,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 19,20 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Juu tossa ois ny kaiken maan osia tommoseen ruisku apikkaan sr50r factory. Sieltä seasta löytyy kaikkea variaattori osia ja putkia. Myös siellä on tommone stage 6 pro replica mk1 cromi putki ei ruostu tommone kromi putki ja kuristukset on otettu pois ja sitten siinä on tuo vakio putki myös. Siellä on yks tommone stage 6 medium vastapainejousi ajettu ehkä 700km sillä nii ei oo kovi kerenny lussuuntua. Jarrut on tosi hyvät kaksi sylinteriset levyjarrut eessä ja takana. ja takaiskari on tommone yss aftermarket säädettävä iskari siihen on aika paska maalipinta vedetty päälle mutta tosi pehmee ajaa sil ei yhtään stefat vuoda etu tai taka iskareissa. Katteet on aika paskassa kunnossa edessä mutta takakatteet on hyvässä kaikki valot toimii kone leiponu ja ruiskujärjestelmässä ehkä jotain bensan anto ongelmaa nii leipo sen takia. Takarengas vähän vuotaa mutta muuten vanteet on tosi hyvät ja tyylikkäät 13 tuumaset.
-stage 6 pro replica mk1 kromi tehoputki ilman kureja
-vakio putki kurillinen
-vakio kytkin
-koko takavariaattori
-2x etuvariaattoreita josta puuttuu liukupalat
Nii tulkaahan ostaa ny tää osina ku istuu turhaan täällä tulkaa kyselee lisää jos kiinnostaa nii voin kertoo tarkemmin ja laitella lisää kuvia
Ja hinnasta voidaan puhua tarkemmin yksityis viesteissä
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 16.4.2026 klo 23.09 ・ Ilmoituksen tunnus: 40051720


