Kuvagalleria
Myydään käytetty Apple Watch 42mm Midnight Braided Solo Loop joustoranneke koko 9, pituus nyt 16cm käytössä venymisen takia. Muuten siisti ja ehjä. Ranneke käy niin 40mm kuin 42mm kelloihin. Venymisominaisuus edelleen tallella, ei ole ”kuoleentunut”
(1/1)
Apple Watch Solo Loop joustoranneke
Myydään
ToriDiili
50 €
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 3,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Apple Watch Midnight Braided Solo Loop joustoranneke, koko alunperin ollut 9. Väri mustikansininen/hiilenharmaa. Sopii Apple Watch -kelloihin 40mm ja 42mm. Rannekkeen pituus 16cm venymisen takia minkä vuoksi ranneke itselleni liian iso, on muuten siisti ja ehjä, jousto-ominaisuus ei ole kuitenkaan ”kuoleentunut”.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 19.4.2026 klo 14.01 ・ Ilmoituksen tunnus: 40197843