Kuvagalleria
(1/4)
Aviator - 24 Timezones - Chronograph 1/10 - Pilot World Time - NEW - Miehet -
Myydään190 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Uutta.Olemme jalometalliliike, joka myy ainoastaan uusia, eksklusiivisia tuotteita. Kaikilla tuotteilla on täysi virallinen takuu.Ainutlaatuinen kellomalli sveitsiläiseltä Aviator-brändiltä. Tunnettu lentäjähistoriastaan, he tekevät kunnianosoituksen ilmailun historiaa varten. Ne sijaitsevat Sveitsissä, Sveitsin Jura-kelloteollisuusalueella.Kellossa on korkealaatuinen koneisto, erityisellä 1/10 sekunnin kronografilla. Ainutlaatuinen ominaisuus on bezelillä olevat 24 aikavyöhykekaupunkia, mikä tekee siitä todellisen pilottikellon.MateriaalitKotelo: 316L ruostumaton teräsHihna: Korkealaatuinen nahkahihnaKoneisto: 1/10 sekunnin kronografMaailma-aika24 aikavyöhykettäPäivämäärätoimintoKylläKoolta koteloØ 45 mmLisävarusteetLaatikko ja dokumentitToimitus vakuutettuna ja Track & Trace -koodilla.Kaikki uutta.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 40212948 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 19.4.2026 klo 16.17 |