Kuvagalleria
Jättikokoinen silkkihuivi, leopardi & kukkakuosi
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 2,15 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: XL
Väri: Kirjava
Myydään näyttävä Australialainen Anthea Crawford silkkihuivi, jossa leopardikuvio ja sinisävyiset kukka-aiheet. Huivi on paksua, laadukasta ja kiiltävää 100 % silkkiä, joka laskeutuu kauniisti.
Design on näyttävä ja graafinen: keskellä leopardikuvio, ympärillä geometrinen reunus ja kulmissa kukkakuviot sinisen, valkoisen ja punaisen sävyissä. Koko: 105 × 105 cm.
Tuhti silkki, silti ihanan ilmava ja kevyt. Sopii hyvin kaulaan, hiuksiin tai laukkuun koristeeksi.
Tarjoan postituksen.
Lisätietoja valmistajasta ja brändistä: https://www.antheacrawford.com.au/blogs/news/melbourne-silk-scarf
Myös kyseinen Melbourne-huivi saatavilla. Olen keräillyt näitä joskus :) Kysy!
Hakusanat: silkkihuivi, silkki, Anthea Crawford, leopardi, kukkakuosi, huivi, vintage, retro, pop art, design, asuste, naisten asuste, luksus, silk twill, eläinkuosi, animal print
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.4.2026 klo 14.41 ・ Ilmoituksen tunnus: 40259197