
Kuvagalleria
Vintage koristetyynynpäälliset 2 kpl, geometrinen kuosi 1960–70-luku
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Pituus: 44 cm
Leveys: 44 cm
Myydään kaksi vintage koristetyynynpäällistä, arviolta 1960–70-luvulta. Sisään sopii 40x40 kokoinen tyyny. Puuvillakangasta, jossa painettu kuvio. Tyyli on vahvasti itämainen / etninen, vaikutteita erityisesti perinteisistä intialaisista tekstiileistä.
- Koko: 44 × 44 cm
- Materiaali: puuvilla
- Yksi sivu avoin (ei vetoketjua)
Selkeä ja graafinen kuvio. Väreissä syvä violetti, kirkas punainen ja valkoinen. Yksityiskohdissa vihreä ja tummansininen. Voimakas kontrasti ja puhtaat, kirkkaat sävyt.
Hakusanat: tyynynpäällinen, vintage, 60-luku, 70-luku, etninen, intialainen, boho, koristetyyny, puuvilla, graafinen, geometrinen, värikäs, retro, tekstiili, käsityöhenkinen, sisustus
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.4.2026 klo 22.18 ・ Ilmoituksen tunnus: 40331802

