Kuvagalleria
Xiaomi Xiaoda – Automaattinen kosketusvapaa hanasensori
Myydään
Toimitus alkaen 1,47 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €. Toimituskulut normaalisti 2,95 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
1.Entistä sujuvammat kaupat
Osta torilöytösi heti tai tee tarjous ja odota, että myyjä hyväksyy sen. Ei ylimääräistä viestittelyä – maksu ja toimitustiedot hoituvat Torin kautta.
2.Turvallinen maksu ToriDiilillä
Maksa helposti MobilePaylla tai kortilla. Rahasi ovat tallessa, kunnes olet vastaanottanut tavaran.
3.Jokaiseen ToriDiiliin kuuluu ostoturva
Kun tavara on toimitettu sinulle, sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa se. Jos tavara ei vastaa ilmoitettua, voit pysäyttää maksun.
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Myydään käytetty, mutta erinomaisessa kunnossa oleva Xiaomi Xiaoda (Zajia) automaattinen hanasensori. Tämä on loistava laite keittiöön tai kylpyhuoneeseen lisäämään hygieniaa ja säästämään vettä.
Laite asennetaan suoraan nykyisen hanan suuttimeen, jolloin hanasta tulee täysin kosketusvapaa. Erityisen kätevä esimerkiksi leipoessa tai silloin, kun kädet ovat muuten likaiset!
Tärkeimmät tiedot:
Kaksi tunnistinta: Alapuolella tunnistin lyhytaikaiseen käyttöön (vesi virtaa, kun kädet ovat alla) ja sivulla tunnistin jatkuvaan virtaukseen (vesi virtaa max. 3 min tai kunnes se katkaistaan).
Helppo asennus: Sopii useimpiin standardihanoihin.
Ladattava: USB-lataus (yhdellä latauksella käyttöaikaa jopa useita kuukausia).
Kunto: Käytetty, toimii täydellisesti.
Mukaan tulee:
Itse laite ja kaikki alkuperäiset tarvikkeet (näkyy kuvista).
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 26.4.2026 klo 13.42 ・ Ilmoituksen tunnus: 40587305
