Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tecnotempo on italialainen merkki ja rekisteröity tavaramerkki.Tecnotempo on italialainen brändi, joka yhdistää laadun ja suunnittelun jokaisessa kellossa niille, jotka arvostavat ajattoman tyylin.Jokainen malli, korkealaatuisten osien valmistama, edustaa täydellistä kohtaamista tradition ja innovaation välillä niille, jotka elävät aikaa tyylillä.Tässä huutokaupassa tarjoamme:Tecnotempo Automatic Diver's 1000M Limited Edition 200PCSKotelon halkaisija on 46 mm (kruunua lukuun ottamatta) ja paksuus 16,5 mmUusi, mukana tagi, laatikko ja virallinen kahden vuoden takuuTecnotempo-kello on valmistettu ensiluokan osista:316L ruostumattomasta teräksestä valmistettu kotelo mustalla PVD-käsittelylläLuotettava japanilainen automaattikoneisto Seiko NH35 (24 jalokiveä, 41 tunnin virrankesto täyteen varauksella)Yksisuuntainen kehän kiertäjäSininen kellotauluAutomaattinen helium-vesipainerventtiiliSafiirilasiMusta kuminen rannekeRuuvikiinnitteinen kruunuKotelon halkaisija: 46 mm (kruunua lukuun ottamatta)Kotelon paksuus: 16,5 mmNauhaston leveys: 24 mm - 22 mmVesitiiviys: 1000 metriä (100 ATM)Kellon ympärysmitta noin 23 cmPaino: noin 165 gLaatikko, yleisohje (englanti/italia), 2 vuotta virallinen takuuTavara pakataan huolellisesti ja lähetetään Italiasta kuriirilla (seurattavissa ja vakuutettu)
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.