Kuvagalleria
Ugg Australia Classic Short Chestnut Us10 Eu43
Myydään
Toimitus alkaen 1,47 € + ToriDiili-palvelumaksu 7,25 €. Toimituskulut normaalisti 2,95 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
1.Entistä sujuvammat kaupat
Osta torilöytösi heti tai tee tarjous ja odota, että myyjä hyväksyy sen. Ei ylimääräistä viestittelyä – maksu ja toimitustiedot hoituvat Torin kautta.
2.Turvallinen maksu ToriDiilillä
Maksa helposti MobilePaylla tai kortilla. Rahasi ovat tallessa, kunnes olet vastaanottanut tavaran.
3.Jokaiseen ToriDiiliin kuuluu ostoturva
Kun tavara on toimitettu sinulle, sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa se. Jos tavara ei vastaa ilmoitettua, voit pysäyttää maksun.
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Kengän koko: 43
Merkki: UGG
Tyyppi: Talvikengät
Myynnissä lähes uuden veroiset Ugg Australia Classic Short mokkanahka kengät värissä Chestnuts. Koko on Us10 Eu43. Kengät oli hieman suuret, joten siksi ne jäi lähes pitämättä. Kenkien hieno kunto näkyy hyvin kuvissa. Kuvat myös pohjista. Kengät on suojattu pelkästään Ugg:in omilla suoja-aineilla. Tästä ihanan lämpimät laatukengät vaikka suoraan käyttöön. Hinta 160€ Voin postittaa kengät, mutta postikulut lisätään hintaan. Uudet Stoccalla noin 279€
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.8.2026 klo 8.31 ・ Ilmoituksen tunnus: 40734486